Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Pedalboardy Outlaw Effects Nomad s dobíjitelnou baterií

Montrealský výrobce miniformátových pedálových krabiček Outlaw Effects představil novou sérii pedalboardů Nomad sestávající z dvou rozměrově odlišných modelů S128 (cca 49 x 13.5 cm) a M128 (cca 49 x 28 cm), které jsou osazeny integrovanou dobíjitelnou li-on baterií s celkovou kapacitou 12 800 mAh.

Pedalboardy mají odolnou konstrukci z lehkých hliníkových profilů a v čelním segmentu je také uložena baterie, veškeré konektory, resetovací tlačítko a hlavní spínač. K nabíjení článku slouží 9V adapter připojitelný do bíle značeného vstupu sousedícího z výstupními napájecími zdířkami.

Ty jsou tvořeny třemi barelovými 9V konektory s celkovou kapacitou 600 mA, čtyřmi 9V výstupy o kapacitě 2000 mA, dvojicí 12V zdířek (1 000 mA) a jedním konektorem 18/24V 500 mA s přiřazeným posuvným přepínačem pro volbu napětí, vedle kterého je umístěna sestava diod indikujících stav baterie. Maximální čas nabíjecího cyklu se pohybuje okolo 3 hodin a baterie vydrží při 5 obsazených 9V výstupech (5x100 mA) dodávat energii po dobu cca 10 hodin.

Součástí balení jsou také napájecí DC kabely s lomenými koncovkami: 8 x 2.1/ 2.1 mm, 2 x 2.1/2.1 mm s obrácenou polaritou, 1 x 2.5/2.1 mm, 1 x 2.5/2.1 mm s obrácenou polaritou, nechybí nalepovací suché zipy, plastové stahovací pásky a samozřejmě polstrované pouzdro se zipy a odnímatelným popruhem.

Pedalboardy Outlaw Effects Nomad s dobíjitelnou baterií využijete jak pro hraní v terénu (busking apod.), tak i v případě, kdy chcete minimalizovat počet kabelů na pódiu nebo se vyhnout různým brumům a síťovým interferencím vznikajícím při použití neizolovaných napěťových distributorů. Oficiální ceny určené pro severoamerickou část trhu byly nastaveny na 159 dolarů za verzi S128 a 179 dolarů za větší board M128.

Tagy pedalboard Outlaw Effects Nomad Outlaw Effects

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY