Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 29.09.2016 - 15:30

Oranžový bratrovražedný souboj basistů Sandersových

Na webu britského výrobce zesilovačů Orange se objevil spektakulární video záznam zachycující nesmiřitelný, nervy drásající souboj bratrů Troye a Kylea Sandersových, zastávajících basové posty v metalových kapelách Mastodon a Hellyeah.

Po vzoru duelů anglických džentlmenů si oba protagonisté dali dostaveníčko u odlehlého lesíku a role sekundantů zastávali reportéři Orange TV, kteří následně dění také komentovali. Zvolené zbraně byly předem domluveny – Troy si připravil rovnou dva zesilovače Orange OB1-500 doplněné boxy OBC115 a OBC410H postavenými do full stacku, zatímco Kyle dal přednost dvěma rackovým aparátům Orange 4 Stroke 500 v kombinaci s kabinetem OBC810 osazeném osmi desetipalcovými reproduktory.

Jak napínavé a drsné klání plné emocí probíhalo a kdo se nakonec stal vítězem soutěže Orange Amplifier Classic 2016 se můžete podívat na přiloženém videu, které svým vyzněním nemá daleko ke skečům slavných Monty Pythonů.

Tagy Orange Orange OB1-500
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY