Přejít k hlavnímu obsahu
Organic Quartet, foto: Dušan Tománek
Organic Quartet, foto: Dušan Tománek
redakce - St, 21.06.2017 - 14:00

Ondřej Pivec s Organic Quartetem řádí v Česku

Ondřej Pivec, jeden z mála Čechů, kteří získali za svou práci Grammy, je s ansámblem Organic Quartet právě na koncertech v Čechách. Nedávno zde pokřtil nové album Terms and Conditions Apply, vydané k příležitosti oslav 10. výročí jazzového nakladatelství Animal Music. Čeká ho ještě koncert v Letovicích, dva koncerty v Praze. Jako host Kláry Vytiskové se Ondřej objeví také na Metronome Festivalu.

Už od roku 2009 Ondřej žije v New Yorku. Prostor na Česko získal během nabitého turné s Gregory Porterem. Právě s ním ostatně letos získal Grammy. "Ondra je můj kamarád z dětství. Mám velkou radost a vážím si toho, že tak výjimečný hudebník si může opět zahrát v Letovicích. Bude se jednat o vůbec první koncert u busty Václava Havla, kterou náš spolek [Paleta Letovice] daroval městu. Výjimeční muzikanti, skvělá hudba, krásné prostředí – koncert bude výjimečný po všech stránkách," láká letovická pořadatelka Drahoslava Kračmářová.

S Frontmanem se připojujeme a zveme i na následující pražské koncerty. Pro zopakování doporučujeme rozhovor Ondřej Pivec: Na Glastonbury jsme letěli vrtulníkem.

Výpis aktuálních hlavních vystoupení Ondřeje Pivce:

21.6. Letovice – ORGANIC QUARTET
23.6. Praha JAZZ DOCK (19:00) – ORGANIC QUARTET
23.6. Praha JAZZ DOCK (22:00) – ORGANIC QUARTET
24.6. Praha Metronome Festival – host Kláry Vytiskové (solo)

Tagy Ondřej Pivec

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY