Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Čt, 07.09.2017 - 09:30

Nejlepší scéna na Festiwallu? Frontman stage!

Frontman je partnerem Music Festiwallu – a jsme na to náležité hrdí. Tahle akce totiž skvěle supluje to, co tady dávno chybělo: nadupané spojení hudebního veletrhu a festivalu. Ty největší hvězdy této akce, která u nás v muzikantském záběru nemá konkurenci, pak uvidíte na naší Frontman stage. Právě na této scéně vystoupí fantastický Gus G nebo kytarové supertrio Michal Pavlíček, Simon McBride a Alex Hutchings.

Akce se koná už od pátku 8. do soboty 9. září v prostorách modřanské prodejny Kytary.cz. A co je taky příjemné, všechno tohle je opravdu zdarma. Nejen inspirativní koncerty, ale taky velké množství vzdělávacích akcí, z nichž na některé se ještě pořád můžete registrovat.

Kytarovou kliniku a předvedení fenomenálních technik, které uchvátily i Ozzyho Osbourna, ukáže kytarista Gus G. Workshopy Jak na mediální prezentaci kapel a Jak se stát začínajícím promotérem chystáme i pod hlavičkou Frontmana.

Vyrazit můžete také na pájecí workshop BASTL Instruments, kytarový workshop se Zdeňkem Bínou, metalový workshop pro sedmistrunné kytary s Mathé Bodorem nebo beatboxové a perkusní workshopy pro děti. S kapelou si mj. kapelou můžete přijít vyzkoušet moderní aparaturu HK, QSC nebo Connected PA. K vidění bude spousta limitovaných a custom shop kytar PRS, Taylor, Ibanez a Furch, přičemž některé z nich budou v ČR poprvé a jen po dobu veletrhu. A tak dále.

Tohle prostě už ani nemá cenu dál jakkoli inzerovat. Nic podobného už u nás letos nezažijete.

Přikládáme podrobný program na pátek 8. září i sobotu 9. září. Tak zítra!

Tagy Music Festiwall
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY