Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 15.07.2019 - 16:00

Nákupem Dobrécastera pomůžete dvěma handicapovaným chlapcům

Pomoci dvěma handicapovaným chlapcům a ještě v dražbě získat ručně vyráběnou elektrickou kytaru? Kdo do 18. července přihodí nejvíc peněz v internetové dražbě, která právě probíhá, získá exkluzivní kytaru vyrobenou truhlářstvím KOHN speciálně pro akci Dobréfest v Drahanovicích. Celý výtěžek z dražby jde na pomoc dětem s dětskou mozkovou obrnou.

Rodinám dvou chlapců z Olomouckého kraje, pro které se 3. srpna v Drahanovicích pořádá benefiční festival Dobréfest, pomáhá každý tak, jak umí. Někdo pomůže svojí dobrovolnickou činností, jiný darem nebo službou. „Kytara dostala název Dobrécaster, protože vychází z typu kytar Fender Telecaster,“ uvádí Jakub Kohn, který kytaru vyrobil.

Elektrická kytara je vyrobená ručně z javoru a vzácného exotického dřeva zebrana. I díky použití tzv. hollow body (otvor na kytaře pro plnější zvuk) je Dobrécaster naprostou raritou, atraktivní pro každého hudebního nadšence.

Kytara bude dražena do čtvrtka 18. července 2019 na aukčním portálu Aukro.cz, kde najdete i bližší technickou specifikaci nástroje.

Tagy charita Dobréfest

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY