Přejít k hlavnímu obsahu
DIY streamování z koncertu Noisy Pots představí Petr Blažek | Foto: Tomáš Martinek
DIY streamování z koncertu Noisy Pots představí Petr Blažek | Foto: Tomáš Martinek
redakce -

Nahrávejte živáky a streamujte, tužte se na workshopech zdarma

Natáčet živáky, streamovat, vydávat pod labelem? Pokud v takových tématech dosud tápete, můžete to dohnat na sérii workshopů SoundCzechu, online a zdarma prostřednictvím Zoomu. Proběhnou ve dnech 5. až 8. května.

Jak na video? Workshop Live Promo Video je zaměřený pro umělce a tvůrce live propagačních videí. Záměrem je poskytnout pohled od lidí, kteří posuzují umělce a vybírají je jako vystupující do klubů a na festivaly. Oba termíny mají omezenou kapacitou, na workshop je nutné se přihlásit na tomto odkazu.

Noisy Pots v LMB v rámci projektu #kulturažije | Foto: Tomáš Martinek

Jak na streaming? Workshop Stream Yourself, který hledá nejlepší řešení pro streaming koncertu, vede zvukař a manažer Petr Blažek (MMF Czech Republic). Kromě teoretických možností a nápadů v praxi představí DIY streamování koncertu se skupinou Noisy Pots. Na workshop je nutné se přihlásit na tomto odkazu.

Jak funguje label? Workshop Are You Label Ready?, vedený Magdou Chołyst (Artist in Bloom) a Tonym Duckworthem (PIAS), se soustředí se na otázky, pro jaké umělce je label vhodný, na co je třeba myslet v případě, že se chtějí stát součastí větší skupiny. Jak začít vztah s labelem? A potřebují ho vůbec? Není lepší vydávat jednu skladbu za druhou? Workshop je v angličtině, je nutné se přihlásit na tomto odkazu.

Přehled workshopů:
Live Promo Video — 5., 6. 5. 2020
Stream Yourself — 7. 5. 2020
Are You Label Ready? — 8. 5. 2020

Tagy SoundCzech streaming Noisy Pots Petr Blažek

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY