Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #70: František Skála

Jsem jeho fanoušek dlouhá léta, a i když jsem ho samozřejmě nejdřív poznal jako výtvarníka, vždycky mě fascinovala jeho muzikálnost, kterou v posledních letech zúročuje v mnoha pozoruhodných a velice různorodých hudebních projektech. Musím se přiznat, že František Skála je můj oblíbený zpěvák i tanečník.

Pokud chcete slyšet strukturovaný a chronologicky uspořádaný rozhovor, ve kterém se dozvíte, jak který hudební projekt vznikl a co za tím stálo, pusťte se s Františkem rozhovor, který skvěle vedl Pavel Kučera ve svém pořadu On Air.

Tohle je rozhovor lehce chaotický a spíš pocitový, ale zase jsme se hodně nasmáli. „My pleasure, Františku,“ jak se říká...

František Skála je významný český výtvarník, vystavující po celém světě, a fantastický hudebník, který svou pestrou tvorbou překračuje všechno očekávatelné.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem František Skála

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY