Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #111: Jan Žamboch

Málokdy jsem šel na folk a byl tak překvapený jako na koncertě Honzy Žambocha, kterému je jakákoliv škatulka těsná. Tohle „folkáč“ s největším pedalboardem široko daleko se pouští do experimentů s písničkou i jejím zvukem tak přirozeně, že vůbec nevnímáte, jak rafinované struktury vám tenhle magický písničkář předkládá.

Rozhovor o tom, že nikdy není pozdě.

Jan Žamboch je český písničkář, frontman folkové skupiny Žamboši, která je známá svými žánrovými přesahy. Momentálně Jan Žamboch v rámci sólového projektu Wolf Lost In the Poem vydal druhé sólové album Indigem.

 

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

Podcast vzniká s podporou našeho partnera LD Systems, na jehož špičkovou audiotechniku pořad nahráváme. Inovativní výrobky této značky doporučujeme – ať už se jedná o sluchátka, mikrofony, reproboxy, zesilovače, ozvučovací sestavy nebo třeba bezdrátové systémy.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Jan Žamboch Wolf Lost in the Poem Podcast David Pomahač LD Systems

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY