Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Monitoringový all-in-one systém Kali Audio IN-UNF

Firma Kali Audio zařadila do své nabídky kompaktní set IN-UNF (Ultra-Nearfield), skládající se z centrální basové jednotky a páru studiových monitorů s ultrakrátkým polem, který je speciálně navržen pro použití na pracovním stole, což je případem většiny menších domácích studií bojujících s nedostatkem prostoru. Díky referenční úrovni zvuku v plném rozsahu na vzdálenost 0.8 metru tak získáte detailní přehled o vašem zvukovém mixu, vzdáleném jen na dosah ruky.

Jak už bylo zmíněno, Kali Audio IN-UNF tvoří tři hlavní části: basová jednotka a dva satelity. V basové jednotce jsou umístěny dva 4.5palcové woofery, zesilovač a další elektronika systému. Woofery jsou umístěny horizontálně proti sobě, takže z centrální stanice se na stůl nepřenášejí žádné vibrace. Oba satelity využívají stejný koaxiální středový (4 palce) a výškový (1 palec) reproduktor jako uznávané studiové monitory Kali IN-5 a IN-8.

Souosé měniče jsou uloženy v kulovitých korpusech a jsou dodávány s proprietárními silikonovými podložkami eliminující různé zvukové interference a umožňující nastavit úhel monitorů tak, aby přesně mířily na vaše uši. V basové jednotce jsou také usazeny konektory (TRS, mini TRS, optika), včetně portu USB-C, podporujícího 24bitové rozlišení a vzorkovací frekvenci až 48 kHz.

Kromě síťového spínače a čtyř výstupů pro propojení se satelity zde najdeme tlačítko Sleep (automatický standby mod), potenciometr hlasitosti (až +6 dB) a sadu malých DIP spínačů optimalizujících výsledný zvuk při různém umístění systému a nabízejících i několik ekvalizačních režimů.

Flexibilní nearfieldový systém Kali Audio IN-UNF vybavený koncovým dvoukanálovým Class-D bi-amp zesilovačem o maximálním výkonu 320 W (2x 100 W LF / 2x 60 W HF) a crossovery 280 / 2800 Hz je na evropském trhu dostupný za cenu atakující hranici 650 eur. Frekvenční rozsah: 39 Hz až 25 kHz, max. SPL: 103 dB, rozměry: basová jednotka – 29.4 x 49.4 x 13.3 cm, průměr satelitů – 15.8 cm, hmotnost: 11.2 kg.

Tagy Kali Audio Kali Audio IN-UNF

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY