Přejít k hlavnímu obsahu
Máří letošní sérii Czech it zahájí. | Foto: archiv hudebnice
Máří letošní sérii Czech it zahájí. | Foto: archiv hudebnice
redakce -

Mladým talentům české hudební scény patří série Czech it na Výstavišti

Na mladé talenty, kteří aktuálně rozvířili domácí hudební scénu, je zaměřená už třetí série koncertních večerů Czech it na pražském Výstavišti. Startuje ve středu 12. června koncertem zpěvačky Máří, jež je čerstvou vítězkou Startéru Radia Wave. Dramaturgyně Barbora Šubrtová se zaměřuje na různé hudební žánry. Koncerty se uskuteční v prostoru Skateplazy vedle SHELTER cafe a vstup na ně je zdarma.

Koncept navazuje na úspěšné předešlé dva ročníky a opět se vrací s neotřelým line-upem českých nadějných začínajících umělců. V rámci letošního ročníku probíhajícího od června do září bude večerů Czech it celkem šest.

„Koncertní série Check it propojuje neokoukaná místa areálu Výstaviště a čerstvé objevy na domácí alternativní hudební scéně. Na terase u Skateplazy se v letošním roce můžete těšit mimo jiné na zpěvačku Máří, charismatické Fumar Mata nebo úplně nový projekt Harr. V něm se sešli hudebníci z již zavedených domácích projektů teepee, Amelie Siba, Manon Meurt a February,“ říká k programu Barbora Šubrtová, a k hudebnímu zaměření letošních koncertů dodává: „Dramaturgie projektu reflektuje aktuální vývoj na domácí scéně a zaměřuje se především na indie rock a pop s přesahem do elektroniky.

Podobným akcím za Frontmana rozhodně palec nahoru.

Vizuál Czech it

Tagy Na Výstavišti Czech it Máří

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY