Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 09.06.2019 - 00:01

Mini kombo Blackstar Fly 3 Bluetooth Def Leppard

Britská hardrocková kapela Def Leppard se na scéně pohybuje už přes čtyřicet let a po celém světě má řady oddaných fanoušků. Skupinu, jejíž součástí je i kytarový tandem Phil Collen a Vivian Campbell, se rozhodla připomenout firma Blackstar, která uvedla na trh limitovanou sérii malého dvoukanálového komba Fly 3 Bluetooth Def Leppard.

Přední ochranná síťka kompaktního aparátku o výkonu 3 W je vyšperkována grafikou převzatou z obalu alba Hysteria, které vyšlo v srpnu 1987 u labelu Mercury Records, v řadě hudebních žebříčků se umístilo na prvních místech a na svém kontě má více než 20 milionů prodaných nosičů.

Pozměněn byl i design horního panelu osazeného ovladači gainu, hlasitosti a ekvalizační funkcí s patentovanou technologií ISF, umožňující plynulý přechod mezi zvukovým charakterem amerických a britských zesilovačů.

Tlačítko OD přepíná mezi čistým a zkresleným kanálem, nechybí integrovaný delay emulující zvuk páskového echa – délku časové prodlevy dozvuku určuje knoflík Time a malý potenciometr Delay Level nastavuje poměr efektovaného a originálního signálu.

Kromě možnosti audio streamingu prostřednictvím bezdrátového Bluetooth (párovací tlačítko) zde najdeme minijackový konektor MP3/Line In a sluchátkový výstup se simulací reproduktoru. Na zadní straně plastového šasi osazeného měničem o průměru 3 palce je umístěna šachta pro 4 tužkové AA baterie, vstup adapteru a konektor RJ45 pro připojení externího aktivního boxu Fly 103, jenž výkon sestavy navýší na 6 W.

Mini kombo Blackstar Fly 3 Bluetooth Def Leppard s rozměry 17.5 x 13.6 x 10.7 cm a hmotností cca 1 kg je na českém trhu dostupné za cenu pohybující se okolo hranice 2 500 Kč. Výrobce řadu Fly 3 Bluetooth rozšířil také o další speciální edici Purple Paisley a v nabídce se objevily i levnější verze komb Fly 3 Sugar Skull, Black/Cream Union Jack a Pink Paisley.

Tagy blackstar Blackstar Fly 3 Bluetooth Def Leppard
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY