Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 16.12.2015 - 09:00

Mackie Reach All-In-One: flexibilní PA system s Bluetooth

Renomovaný výrobce zvukové techniky Mackie přichází na trh se zbrusu novým profesionálním aktivním PA systémem Mackie Reach All-In-One vybavený šestikanálovým digitálním mixem, efektovou jednotkou, koncovým zesilovačem o výkonu 720 W a také bezdrátovou Bluetooth technologií kompatibilní s platformami iOS a Android, takže nyní můžete celou sestavu ovládat např. z mobilního telefonu.

Kabinety vyrobené z odolného ABS plastu s ocelovým grillem jsou osazeny čtveřicí 4 palcových full range měničů a dvěma 6.5 palcovými středobasovými reproduktory. Důležitou součástí výbavy je technologie ARC (Amplified Radial Curve), která třem předním FR driverům umožňuje jejich vertikální naklánění v rozmezí 150 stupňů, což v kombinaci se sytémem EarShot optimalizujícím vyzařování monitorů, dělá z tohoto kompaktního setu maximálně flexibilní zařízení.

Zadní panel aktivního kabinetu je vyhrazen čtyřem XLR combo vstupům pro mikrofony a nástroje, 3.5 mm Aux vstupu, 6.3 mm výstupu sluchátek, jackové zdířce pro footswitch a konektorům Link In/Out
určeným pro propojení pro řetězení s další jednotkou Reach.

Na pravém boku skříně je umístěn jeden z driverů a nad ním najdeme ovládací panel s regulátorem eliminátoru zpětné vazby, několika přednastavenými mody ekvalizace, trojicí definovaných presetů pro různé typy aplikací a přístup k třípásmovému EQ a 16-ti digitálním efektům, jenž nabízejí reverby, delaye a chorusy studiové kvality.

Sestava disponující digitálním zesilovačem s výkonem 720 Wattů a frekvenčním rozsahem 50 Hz až 20 kHz (SPL 126 dB) ai rozměry cca 85 x 35 x 31 cm je ideální volbou pro ozvučení řady akcí a to i v prostorově stísněných podmínkách, kde se místo klasického mixpultu uplatní výhoda Bluetooth a ovládání systému přes laptop nebo telefon (zaručena podpora pro Android 4.1-4.4, 5.0 a iOs 8.0 a novější). Cena Mackie Reach All-In-One byla pro americkou číst trhu nastavena pod hranici 1 000 dolarů, v Evropě se novinka ukáže v horizontu několika týdnů.

Tagy Mackie
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY