Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 28.11.2016 - 00:01

Limitovaná edice komba Fender Acoustic SFX Walnut

Fender rozšiřuje nabídku akustických komb o limitovanou edici SFX Walnut vycházející z populárního aparátu Fender Acoustic SFX, který krátce po premiéře získal řadu ocenění včetně prestižní A'Design Award. Speciální řada s luxusně působícím šasi z ručně mořeného ořechu, který nahradil původní ohýbanou březovou překližku použitou u standardního modelu, disponuje výkonem 2x80 W, efektovou sekcí a netradičně rozmístěnými reproduktory.

Předzesilovací část komba tvoří dva samostatné kanály pro kytaru a mikrofon (phantomové napájení 16V) s třípásmovými korekcemi, hlasitostí a tlačítky pro otočení fáze. Uprostřed hlavního panelu je umístěno ovládání efektové sekce tvořené chorusem, vibratonem, delayem a reverbem a nad potenciometrem Stereo SFX najdeme dvojici minijackových konektorů pro sluchátka a Aux In sloužící k připojení externího audio zdroje.

Koncový stereo zesilovač je doplněn třemi reproduktory - 8-mi palcový měnič společně s palcovou výškovou hornou jsou uchyceny do čelní ozvučnice, další reproduktor s průměrem šesti palců je na boční straně skeletu a technologie SFX (Stereo Field Expansion) využívá i několika otvorů rozmístěných na přední, zadní a boční straně.

Zadní vanička je kromě síťového spínače a konektoru, osazena přepínačem napájení s lehce přístupnou pojistkou, vstupem pro footswitch aktivující nezávislé efektové sekce a balancovaným XLR výstupem s tlačítky uzemnění a Mic/Line.

Limitovaná edice komba Fender Acoustic SFX Walnut v elegantním ořechovém provedení by se na evropském trhu měla objevit pravděpodobně na přelomu roku za cenu okolo 890 Euro, zahrnující také polstrovaný obal a externí footswitch.

Tagy Fender Fender Acoustic SFX Walnut
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY