Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Limitovaná edice hodinek Seiko 5 Sports Brian May

Kytarista Brian May si potrpí na hodinky značky Seiko, což potvrzuje už druhý model tohoto výrobce, navržený ve spolupráci se zakládajícím členem legendární kapely Queen. Hodinky s označemím Seiko 5 Sports Brian May Limited Edition 2022 budou vyrobeny v sérii čítající 12500 kusů a stejně jako předchozí Mayova verze jsou inspirovány jeho kytarou Red Special, kterou mu ze starého krbového trámu před lety postavil jeho otec, jenž tento nástroj vybavil šesti spínači poskytujícími nejrůznější kombinace a zapojení tří jednocívkových snímačů.

Hodinkový strojek osazený 24 kameny je ukryt v těle z nerezové oceli a číselník v červené transparentní barvě ztvárňuje jemné detaily dřeva použitého na stavbu korpusu Red Special. Pouzdro dostalo zlatou úpravu odkazující na Mayovy nově vydané reedice sólových alb řady Gold Series, červeně zbarvené je i spodní sklíčko nechávající nahlédnout do útrob mechanismu, a nylonový řemínek zdobí šest zlatých proužků evokujících kytarové struny. Nejen fanoušci Briana Maye si mohou tyto vodotěsné hodinky pořídit za cca 640 eur.

Tagy Queen Brian May

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY