Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 20.03.2021 - 08:00

Let The Bad Times Roll: nové album The Offspring se představí v dubnu

Zpěvák Dexter Holland, kytarista Noodles, bubeník Pete Parada a basista Todd Morse, jenž před třemi lety nahradil Grega Kriesela, dokončili své v pořadí desáté studiové album s názvem Let The Bad Times Roll, které přichází po dlouhé, téměř devítileté pauze. Novinku postpunkových The Offspring předznamenává nízkonákladový klip ke skladbě, podle níž se jmenuje celé album, zastřešené labelem Universal Music Group.

Let The Bad Times Roll, obsahující celkem 12 tracků, vyjde 16. dubna a kromě streamovacích formátů nebo CD bude k dispozici i na bílém vinylu nebo v limitované edici sestávající z černého a modrého LP. V případě standardních nosičů lze pořídit také verze s podpisy členů kapely. Při natáčení vsadila čtveřice muzikantů už potřetí na zkušeného producenta Boba Rocka, známého spoluprací s Metallikou, Mötley Crüe, Bon Jovi nebo Aerosmith.

Tagy Offspring Offspring – Let The Bad Times Roll
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY