Přejít k hlavnímu obsahu
Diagram BOSS Metalzone MT-2
Tohle vám konečně dodá tu správnou dávku rock'n'rollu do žil | Zdroj: BOSS, Twitter @mariofusco
Vít Vojík - Út, 05.01.2021 - 14:00

Konspirace zaměnila diagram pedálu BOSS za údajný 5G čip z vakcíny proti COVID-19

V Itálii se šíří obrázek diagramu údajně dokazující přítomnost 5G čipu ve vakcíně proti koronaviru. Konspirační teoretici svou „pravdu“ tentokrát podložili diagramem, který zobrazuje i část označující frekvenci 5G. Na první pohled to může vypadat věrohodně, na ten druhý pak vidíte i části bass, treble a mid a z čipu je najednou starý dobrý pedál BOSS Metal Zone.

Na opravdový původ diagramu upozornil na svém twitterovém účtu softwarový inženýr Mario Fusco. Příspěvek rychle získal na popularitě a kytaroví fandové se začali předhánět ve vtipných narážkách. Jedni prý doufají, že jim to konečně dodá tu správnou dávku rock’n’rollu do žil, jiní by zas místo Metal Zone radši Big Muff od EHX. Jak takový člověk dopadne po vakcinaci si pak můžete prohlédnout v následujícím tweetu.

 

Pedál Metal Zone začal BOSS prodávat v roce 1991 a od té doby se stal jedním z nejprodávanějších pedálů značky. Oblíbený se stal i mezi začátečníky, kteří se jeho zkreslení rozhodně nebáli a vytáčeli ho až na MAX, což vytvářelo pro zkušené kytaristy poněkud úsměvné výsledky. BOSS kvůli tomu dokonce zavedl speciální stránku s návodem, který vysvětluje, jak pedál rozumně využít.

Jaké zkušenosti máte s pedálem vy? Začínali jste také s knobem Distortion na MAX?

Tagy koronavirus boss

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Vít Vojík
Stage je lajf. Není místo, kde bych se cítil víc na svém místě. Na Frontman píšu osmým rokem a od roku 2018 spravuju sociální sítě.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY