Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 23.11.2018 - 00:01

Kombo Orange Crush 20 White 50th Anniversary LTD

Malá komba z řady Orange Crush, patřící k nejoblíbenějším modelům daného segmentu, nezapřou i přes tranzistorovou konstrukci zvukovou příbuznost s "dospělými" lampovými aparáty tradiční britské značky. Ta letos slaví kulaté výročí existence a uvádí na trh limitovanou edici komba Orange Crush 20 White 50th Anniversary.

Limitka v elegantní bílé kožence je vybavena dvoukanálovým předzesilovačem s páčkovým přepínačem Clean/Dirty, hlasitostí čistého kanálu, společnými třípásmovými korekcemi a gainem plus hlasitostí zkreslené větve, která poskytuje poměrně širokou paletu zvuků od lehce nabuzeného crunche po agresivnější high-gain s dlouhým sustainem a pro Orange typicky posazenými středovými pásmy.

Stejně jako inovovaná verze z roku 2015 disponuje i výroční model sluchátkovým výstupem se simulací kabinetu, minijackovou zdířkou Aux In pro připojení externího zdroje audia (MP3, telefon, tablet apod.) a na zadním panelu je společně se síťovým spínačem umístěn konektor footswitche přepínajícího kanály.

Koncový zesilovač poskytující výkon 20 W je zapojen do 8palcového reproduktoru Voice of the World a skříň o rozměrech 37.5 × 32.5 x 19.7 cm má uzavřenou zadní stranu pro dosažení větší průraznosti tónu.

Evropská cena limitovaná série Orange Crush 20 White 50th Anniversary se pohybuje okolo 145 eur, což je identická částka, za kterou pořídíte standardní oranžové nebo černé varianty tohoto modelu.

Tagy Orange Orange Crush 20 White 50th Anniversary LTD
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY