Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 09.12.2019 - 00:01

Kombo Blackstar ID:CORE 10 V2 Sugar Skull

Podobně jako řada minikomb Blackstar Fly 3 se nového designového provedení dočkala také speciální verze nejmenšího zástupce kytarových aparátů série ID:CORE. Modelingové kombo nesoucí označení ID:CORE 10 V2 Sugar Skull se může stát dobrým pomocníkem při domácím cvičení nebo nahrávání a díky příslušné konektivitě a funkci Super Wide Stereo zvládne i ozvučení reprodukované hudby.

Předzesilovač nabízí celkem šest uložitelných presetů a stejný počet emulací zesilovačů s rejstříky Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2. Kanály, poskytující dostatečnou paletu zvuků od zcela čistého tónu až po agresivní zkreslení, jsou navázány na ovladače Gain, Volume a ISF, což je patentovaný korekční okruh nabízející sound s charakterem britských či amerických aparátů.

Efektová jednotka rozdělená do kategorií Modulation (phaser, chorus/flanger, envelope, tremolo), Delay (linear, analog, tape, multi), Reverb (room, hall, spring, plate) je jednoduše editovatelná rotačním encoderem, potenciometrem Level s parametrem závislým na typu zvoleného efektu a tlačítkem tap tempa.

Samozřejmostí je integrovaná ladička, přepínatelné mody Manual/Patch, minijackový linkový vstup pro připojení externího zdroje audia (telefon, MP3, tablet apod.), sluchátková zdířka kombinovaná s emulovaným výstupem pro přímé nahrávání a USB port umožňující poslat do počítače čtyři nezávislé cesty (stereo emul. L/R, preamp out, direct out).

Programovatelné kombo Blackstar ID:CORE 10 V2 Sugar Skull, jehož design je inspirován stylem Calavera spojovaným především s mexickým svátkem Día de los Muertos (Den mrtvých), je vybaveno koncovou stereo jednotkou o výkonu 2 x 5W napojenou na dvojici custom reproduktorů, napájení obstarává adapter a další možnosti přináší firemní aplikace Insider. Cena novinky by se měla na evropském trhu pohybovat okolo 120 eur. Zvukové vlastnosti standardní černé varianty přibližuje přiložené video.

Tagy blackstar Blackstar ID:CORE 10 V2 Sugar Skull
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY