Přejít k hlavnímu obsahu
Dr.Hyenik -

Keramorchestr opět boduje

Dalším přelomovým keramo-milníkem bylo účinkování na stavebním veletrhu ForArch, kde pět dní každou celou hodinu Keramorchestr pozitivně šokoval návštěvníky dokonalým propojením keramiky a hudební virtuozity.

První tři dny byly věnovány bigbítu a spousta zájemců si nevěřícně a posléze nadšeně (a někteří dokonce opakovaně) ověřovala, že keramika má opravdu výborný zvuk. Další dva dny kralovaly převážně filmové a vážnohudební melodie, okořeněné hraním "na zakázku", kdy větší sestava Keramorchestru suverénně vyplnila všechna hudební přání nadšených posluchačů. Celá produkce se nesla v duchu emocionálně smyslové reálné interaktivity, což lákalo nakonec výrazně více návštěvníků než například sousední exponáty reality virtuální.

A na závěr letošního krásného léta si Keramorchestr udělal radost groteskním videoklipem na motivy kultovní ztřeštěné komedie Velký blondýn s černou botou s nezapomenutelným Pierrem Richardem. Už jste někdy letěli pravidelnou linkou ze Strážnice do Velké n. Veličkou?

Tagy Keramorchestr humor

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Dr.Hyenik Orfanik
Multikytarista na experimentální cestě k netradičním zvukovým a stylovým souvislostem za pomoci všemožných nástrojů, technik i obskurních pomůcek... Dle magazínu Whiplash také hudební úchyl, tajuplný intelektuál s vizáží přerostlého Harryho Pottera, akustický Thordendal ze Vse…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY