Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Keanu Reeves a jeho Dogstar se vrací na scénu

Hollywoodská hvězda Keanu Reeves, hlavní protagonista veleúspěšné, dnes už kultovní sci-fi trilogie Matrix, či série John Wick a dalších akčních snímků, se nevěnuje pouze herectví, ale je také baskytaristou kapely Dogstar, která se po odmlce opět vrací nejen na pódia, ale i do studia, kde připravuje nové album, jež by se mělo stát následovníkem počinu Happy Ending z roku 2000.

Kalifornskou altrockovou formaci založil začátkem devadesátých let Reeves společně s bubeníkem Robertem Mailhousem, hercem působícím v televizních inscenacích, který se objevil i v telenovele stanice NBC Dny našeho života nebo v komediálním seriálu Seinfeld. U zrodu Dogstar stálo náhodné setkání v supermarketu, kdy měl Mailhouse na sobě dres hokejového týmu Detroit Red Wings, a Reeves se ho jako fanda tohoto sportu zeptal, zda nepotřebuje brankáře.

„V létě se vytasíme s novou hudbou, po které budou následovat koncerty,“ podělila se o informace kapela. „Jakmile bude vše vymyšleno, dáme všem okamžitě vědět. Je toho ještě spousta, co musíme udělat, ale buďte si jistí, že na tom pracujeme a že jsme dali dohromady fantastický tým, který nám pomáhá.“

První přiložené video přináší klip k novému singlu Everything Turns Around, další záznamy demonstrují starší tvorbu Dogstar, včetně vystoupení v pořadu známého moderátora Jaye Lenoa, v němž se kapela výjimečně ukázala v pětičlenném složení doplněném druhou kytarou a violoncellem.

Tagy Keanu Reeves Dogstar

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY