Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Joyo MA-10E/10A/10B: mini komba pro elektriku, akustiku a basu

Čínská společnost Joyo Audio se na trhu profiluje především finančně dostupnými produkty, které zahrnují efekty, bezdrátové systémy, distributory napětí, kabely a další příslušenství. Firma před časem rozšířila své portfolio také o různé modely nástrojových aparátů, ke kterým se nyní zařadila trojice malých komb Joyo MA-10E, MA-10A a MA-10B, určených pro elektrickou nebo akustickou kytaru a baskytaru.

Společným jmenovatelem všech verzí je plastové šasi o rozměrech 240x150x170 mm, hmotnost 1.3 kg, jednoduše koncipovaný dvoukanálový preamp (s výjimkou varianty MA-10A), koncový zesilovač s max. výkonem 10 W, pětipalcový širokopásmový reproduktor, minijackový vstup Aux In pro připojení externího audio zdroje, sluchátkový výstup a podsvícené logo.

Na bocích skříně v retro designu se zakulacenými rohy najdeme také úchyty pro popruh a napájení obstarává standardní 9V adapter nebo šestice AA baterií s průměrnou výdrží okolo 3 hodin nepřetržitého provozu, takže aparátek může sloužit nejen k domácímu cvičení, ale také pro busking a další aktivity.

Ovládací prvky jednotlivých modelů komb série Joyo MA-10:

MA-10E (el. kytara): Gain, Tone, Volume, přepínač kanálů OD/Clean
MA-10A (ak. kytara, ukulele apod.): Gain, Tone, Volume, frekvenční přepínač Normal/Bright
MA-10B (baskytara): Gain, Tone, Volume, přepínač režimů Normal/Drive

Na českém trhu se ceny modelu MA-10E budou pohybovat okolo 1 100 Kč, akustická verze MA-10A v oranžovém provedení vyjde na cca 1 200 Kč a z nastavených mantinelů by neměla vybočovat ani basová varianta MA-10B s bílým skeletem. Součástí balení je i firemní 9V 1200 mA adapter. Na pulty českých obchodů novinky dorazí pravděpodobně v průběhu srpna.

Tagy Joyo Joyo MA-10E Joyo MA-10A Joyo MA-10B

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY