Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Je hudba váš denní chléb? Právě pro vás je 3. ročník konference ReConnect

Konference ReConnect přitáhne už potřetí hudební branži do Brna! Event v klubu Fléda propojí rozmanitou směsici hudebních profesionálů. Ti zde budou diskutovat o klíčových tématech, sdílet své zkušenosti. Účastníci tak mohou získat nové kontakty, dozvědět se novinky z aktuálního dění a vzájemně se inspirovat. Konference je součástí festivalu Batch, který se odehraje ve třinácti brněnských klubech od 5. do 7. října.

Účastnící konference ReConnect budou v pátek 6. října diskutovat o aktuálních tématech z branže a hledat řešení některých aktuálních problémů, které hudební scénu trápí. Jak by měla hudební scéna reagovat na aktuální zvyšování cen a odliv návštěvníků? Jak vybudovat rozpoznatelnou identitu kapely a najít ten správný distribuční kanál? Jak dostat svou nahrávku do zahraničí nebo jakými způsoby lze uměleckou tvorbu monetizovat? To jsou jen některá témata, která hudební konference ReConnect nabídne.

ReConnect: malá, ale přínosná konference

„Konference je sice malá, ale chce být o to víc praktická a přínosná,“ říká Radek Pavlovič z exportní agentury SoundCzech, která společně s Music Managers Forum Czech Republic (MMF CR) a Brněnskou Asociací Clubové Hudby (BACH) konferenci pořádá.

Svou účast potvrdila řada zástupců klubů, hudební manažeři a také umělci. Lákají už názvy některých témat konference, namátkou Hrát či nehrát? Toť otázka. Nebo Manažerova cesta od piva a párku ke svíčkové. Zajímavý bude i rozhovor s Jiřím Burianem a jeho cestě od Southpaw, Republic of Two přes Kapitána Demo až k jednomu z nejúspěšnějších producentů u nás nebo panel Divoké vody synchronizace.

Staňte se jedním z delegátů konference a vyrazte do Brna! Nebudete litovat. Při zakoupení vstupenky navíc obdržíte slevový kód v hodnotě 200,- Kč na třídenní vstupenku na klubový festival Batch, který nabízí více než 40 koncertů ve třinácti klubech po celém Brně. Blížší informace speciálně ke klíčovému dni konference v pátek 6. října najdete zde. Vstupenky se dají sehnat na tomto odkazu.

Festival Batch doveze americké Grails i domácí Moimir Papalescu & The Nihilists

V rámci festivalu Batch se zapojí téměř všechny brněnské hudební kluby. Díky programové pestrosti jednotlivých klubů budou moci návštěvníci objevovat pro ně neznámé klubové prostory, ale také hudební žánry od folku, jazzu, post-rocku až po elektroniku, punk, pop nebo black-metal. To vše za jednotné vstupné, které bude platit na všech místech, což návštěvníkům umožní libovolné přecházení mezi kluby. Chybět nebudou Grails (USA), Milanku (CAN), Moimir Papalescu & The Nihilists a další.

 

Tagy ReConnect Batch Music Managers Forum

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY