Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 29.10.2017 - 07:00

Jak se vaří maidenovské pivo Trooper

The Trooper není jen známý song ze čtvrtého studiového alba Piece Of Mind (1983) britské metalové legendy Iron Maiden, ale také název piva, které vaří anglický rodinný pivovar Robinsons ve Stockportu. U vzniku této svrchně kvašené dvanáctky stál milovník tradičního anglického moku a zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson.

Trooper zaznamenal mezi pivaři i fanoušky kapely takový ohlas, že se obě strany dohodly také na výrobě speciálních edicí Trooper 666 a Red ´N´ Black a za pár týdnů se má na trhu navíc objevit další pivní značka s názvem Hallowed. Novinka, představující tentokrát pivo belgického typu, vznikla opět ve spolupráci Dickinsona se sládkem Martynem Weeksem. Na proces výroby světlého Trooperu s Dickinsonovým komentářem se můžete mrknout na přiloženém videu. Kdo z kapel osloví nějaký pivovar u nás?

Tagy humor Iron Maiden

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY