Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Ichika Nito a Marcin Patrzalek v kytarovém klipu Fall

Dva mladí tovární hráči značky Ibanez, japonský kytarista Ichika Nito a polský akustický čarostřelec Marcin Patrzalek, nahráli další elektro-akustický duel, tentokrát v podobě skladby Fall, která má sice stopáž pouhých 65 sekund, ale i tento krátký čas dokázali oba talentovaní muzikanti opět vrchovatě naplnit svým umem a mimořádnou technickou zdatností.

Ichika zde použil svůj bezhlavý model Ibanez ICH10 Quest s trojicí pasivních keramických single coilů R1, a jeho party Patrzalek doplňuje obouručním tappingem, flažolety a dalšími prvky včetně perkusivní hry na korpus nedávno představené signované elektroakustiky Ibanez MRC10, osazené duálním snímacím systémem Fishman Rare Earth Mic Blend. Druhé přiložené video přináší první společný track obou protagonistů, nazvaný jednoduše Acoustic VS Electric Guitar.

Tagy Ichika Nito Marcin Patrzalek Ichika Nito a Marcin Patrzalek – Fall

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY