Přejít k hlavnímu obsahu
Reeperbahn patří k nejdůležitějším hudebním konferencím v Evropě
Reeperbahn patří k nejdůležitějším hudebním konferencím v Evropě
redakce -

Hudební konference se na podzim vracejí! SoundCzech podpoří vaši účast

Hudební konference, které není nutné sledovat pouze online, se pomalu vracejí! Hudební kancelář SoundCzech podporuje výjezd hudebních (nejen) profesionálů na některý z vybraných podzimních eventů. Přihlášky se přijímají do 4. července 2021!

Mezi akcemi, které SoundCzech podporuje, je například slovenský event Sharpe. Loni se neuskutečnil, nyní láká do bratislavské Nové Cvernovky ve dnech 3. a 4. září 2021. „Cieľom Sharpe je priniesť návštevníkovi možnosť objaviť nové a perspektívne, ale aj obľúbené hudobné mená z rôznych krajín sveta naprieč hudobnými žánrami,“ uvádí festival.

Konference, která propujuje západ a východ Evropy, to je pro změnu Waves Vienna. Další ročník, který se odehraje v polovině září 2021, se tentokrát zaměří na země Podunají a přivítá profesionály z Německa, Rakouska, Maďarska, Chorvatska, Srbska, Rumunska, Bulharska, Moldavska a Ukrajiny, aby přiblížili jejich hudební trhy.

Jednou z nejdůležitějších evropských hudebních konferencí je pak německý Reeperbahn, který v několika zářijových dnech obsadí část Hamburku. Obří event láká obvykle na více než 300 koncertů, kde nechybí pop ani heavy metal. I první post-covidový ročník nabídne mnohé, zní od pořadatelů. Odbodně důležitou konferencí je pak pařížská MaMA, která se odehraje v polovině října.

SoundCzech podporuje akce v rámci své výzvy Links OUT, ať už volnou akreditací nebo finanční podporou. Termín podání přihlášek je 4. července 2021.

Tagy SoundCzech hudební konference konference reeperbahn Sharpe waves vienna mama paris

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY