Přejít k hlavnímu obsahu
Ondřej Pečenka -

Hračky od Teenage Engineering #7: PO-35 speak – neuvěřitelná práce s hlasem v malém balení

Švédská firma Teenage Engineering zásobuje trh inovativními syntezátory již od svého založení v roce 2005. Nejzákladnějšími prvky jejich portfolia jsou malé Pocket Operatory, které na co nejmenším prostoru nabízí velmi širokou škálu zvuků. V sedmém dílu jsem se podíval na PO-35 speak.

PO-35 speak je prvním Pocket Operatorem z tzv. "metal series" spolu s PO-32 tonic a PO-33 K.O.! A je také prvním z mého pořadu o hračkách Teenage Engineering, který v sobě má mikrofon, což posouvá možnosti kalkulaček na další, dříve nepoznaný level.

Švédský výrobce připomíná, že dělat hudbu by měla být především zábava a s PO-35 toto klišé naplňuje beze zbytku. Kromě nových efektů a možností ovládání také umožňuje editaci přes vlastní VST program, ten rozeberu v příštím díle, kde budu představovat již zmíněný PO-33 K.O.

V sérii postupuju tak, jako bych chtěl vytvořit kompletně celou písničku. Tak, jak jsou ostatně tyto krabičky zamýšleny.

Pošlete do komentáře své vlastní výtvory s kalkulačkami od Teenage Engineering!

 

Tagy Hračky od Teenage Engineering

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Ondrech Alex Péča
Původně z Moravy, t.č. usazen v Praze. Točím a stříhám videa a podcasty pro Kytary.cz, produkčně se podílím na FESTIWALLu a hraju na synthy LIVEka, ať už sám (Bake Lite) nebo v kapele MONSTRA. Motto: "You monsters are people!"
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY