Přejít k hlavnímu obsahu
Matěj Belko - Út, 10.11.2020 - 18:00

Hodně Rychlá Recenze: elektroakustická kytara Cort L200F

Znáte to. Pětiminutová pauza. Rozečítat dlouhý článek nemá smysl, rozkoukávat dlouhé video taky ne. Zkuste HRR, Hodně Rychlou Recenzi. Než se vyčůráte, už bude za váma!

Cort L200F je polomasivní OMko s vintage nádechem. Má přední desku ze smrku sitka a povědomý design. Uvnitř je piezo snímač, takže je zajištěna i konektivita s okolním světem, jak by řekl třeba ajťák. Prostě můžete do tý kytary píchnout jackovku a přes tu by to mělo hrát taky. No ale všechno se dozvíte taky v přiloženém hodně rychlém videu.

PS: Pokud chcete mít zážitek z rychlosti ještě prohlouben, v nastavení YT přehrávače lze pustit video v různých, i rychlejších tempech. A naopak, když si to dáte pomalejc, tak to zní, jako by byli všichni zkouřený. Ale to jsem fakt dost odbočil.

Tagy Hodně rychlá recenze Cort Elektroakustická kytara

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Festiwall, foto: Jan Nožička
Multiinstrumentalista, producent, skladatel... Hraje s Tata Bojs, Blue Shadows, C1ntor1n1, Lufťáky, James Harries Bandem, dříve s Davidem Kollerem, Lenkou Dusilovou, Michalem Ambrožem, Oskarem Petrem a mnoha dalšími. Je autor a protagonista seriálu KUMŠT, fanatický řešič a shr…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY