Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Gibson Richie Faulkner Flying V Custom „first batch“: emise, která byla vyprodána za necelý den

Zdá se, že kytary typu Flying V zažívají opět zlaté časy. A to jak díky muzikantům, tak i sběratelům, což může potvrdit firma Gibson, potažmo americký prodejce hudebních nástrojů Sweetwater, který si v rámci exkluzivní dealerské dohody objednal první oficiální várku signovaného modelu Gibson Richie Faulkner Flying V Custom – přes nemalou pořizovací cenu, pohybující se okolo 7000 dolarů, byla tato elegantně působící limitované série do 24 hodin zcela vyprodána. Nicméně Custom Shopu se už daří zásobovat trh dalšími kousky, jejichž počet ale nebude nekonečný. Speciální kolekce má celkem zahrnovat jen 100 exemplářů.

Nástroj v modrém odstínu Pelham Blue, postavený podle specifikací kytaristy kapely Judas Priest, dostal velký bílý pickguard, ebenový hmatník s intarziemi z pravé perleti, samozřejmostí je celomahagonová konstrukce, nechybí vibrato Floyd Rose, dvojice zakázkových aktivních humbuckerů EMG Richie Faulkner a strojky Grover Kidney. Součástí dodávky je certifikát, pevné pouzdro TKL, nášivky, trsátka, sluneční brýle atd. Vizuální i zvukovou stránku tohoto modelu demonstruje Faulkner na přiloženém videu.

Tagy Gibson Gibson Richie Faulkner Flying V Custom

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY