Přejít k hlavnímu obsahu
Ilustrační foto: Luba Mrkvica
Ilustrační foto: Luba Mrkvica
Zdeněk Neusar - Út, 10.04.2018 - 08:30

Frontman live: Zbytečné chyby českých muzikantů

Stahují čeští muzikanti kalhoty ještě před brodem, nebo dokážou být světoví? Patříte k hudebníkům, kteří do hudby dávají všechno, a přesto se vám nedaří dostat na velkou stage ani získat uznání? Nepíšou o vás, nemáte kšefty? Možná se dopouštíte zbytečných chyb.

„Důležité je, aby se poctivá česká písnička dostala do českých domácností,“ říká kumští Duo Modřanka. S tím se nespokojíme. Frontmanovi záleží na tom, aby se dostala do domácností světových. Pojďme se v panelovce Slabiny české hudební scény a jak z toho ven společně pobavit o tom, jak na to.

Panelové diskuze ve čtvrtek 12. dubna od cca 19 hodin v pražském Jazz Docku se zúčastní osobnosti, jejichž pohledy by se v mnohém mohly lišit. Hitmakeři z Kumštu, Honza Vedral (mj. šéfredaktor magazínu Headliner nebo předseda rady České hudební akademie), Pavel Uretšlégr (hudební cena Vinyla, festival Beseda u Bigbítu) a Ivo Lorenc (Beps'n'Johnnies, Na Scénu, Kabinet Múz). Moderovat budu já, ptát v závěru se jako návštěvníci můžete i vy.

Tagy Frontman live

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Zdeněk Neusar
Muziku miluju. Aktivně se kolem ní pohybuju už od druhé poloviny devadesátých let, kdy jsem začal organizovat první koncerty a vydávat fanzin. Frontman a jeho vedení pro mě byla a je výzva. Cesta dál. Znát mě můžete i z Radia 1 nebo festiva…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY