Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 01.09.2017 - 08:00

Frontman live: píáristický workshop na Music Festiwallu

Nevíte, jak se dostat do médií? Plánujete novou desku nebo klip a chtěli byste je dobře zpromovat? Dokážete pro podporu svého projektu udělat opravdu vše? Ve workshopu Frontmana na Music Festiwallu vám poradíme, jak na to. Akce je zdarma, vzhledem k omezené kapacitě je ale nutné se registrovat.

Workshop Jak na mediální prezentaci kapel proběhne v sobotu 9. září od 13.30 hodin v modřanské prodejně Kytary.cz. Připravili ho pro vás zkušení píáristi, kteří za sebou mají mj. spolupráce s kapelami Zrní, Midi Lidi, Ponk, Korben Dallas, Bratři Orffové nebo showcase Czech Music Crossroads.

Těší se na vás šéfredaktor Frontmana Zdeněk Neusar a hudební publicistka a PR manažerka Anna Mašátová. Pomůžou vám lépe uchopit nejen plánování i zacílení propagace vašich nahrávek, ale také jakým způsobem takříkajíc vybrousit její formu. Přihlásit na tento workshop se můžete zde.

(Mrkněte na článek z workshopu i s videem Frontman live: Jak vrtět mediálním psem.)

Jako náš druhý workshop na Music Festiwallu pak chystáme workshop Jak se stát začínajícím promotérem, který proběhne už 8. září od 19 hodin. Také na něj je s registrací vstup zdarma.

Náš první festivalový workshop...

Opakování je matka moudrosti, proto z dalších workshopů na Festiwallu připomínáme také pájecí workshop BASTL Instruments, kytarový workshop se Zdeňkem Bínou, metalový workshop pro sedmistrunné kytary s Mathé Bodorem nebo beatboxové a perkusní workshopy pro děti. Pokud na tyto speciální chcete vyrazit, účast si rezervujte zde.

A co dál na Music Festivallu můžete kromě atraktivních koncertů (mj. kytarové supertrio Pavlíček, McBride, Hutchings) po vzdělávací stránce zažít? Třeba si se svojí kapelou můžete přijít vyzkoušet moderní aparaturu HK, QSC nebo Connected PA, vše bude zapojené k vyzkoušení. Čeká tam na vás i nahrávací studio, kde si můžete rezervovat nahrávací čas a udělat si nahrávku přímo na místě. K vidění bude spousta limitovaných a custom shop kytar PRS, Taylor, Ibanez a Furch, přičemž některé z nich budou v ČR poprvé a jen po dobu veletrhu.

V rámci DJ ZONE si pak můžete vyzkoušet také tradiční gramce, mixpulty ale i modulární synťáky od Bastl instruments. A třešinkou na dortu bude „ujetý“ projekt Jara Cossigy a výtvarníka Lukáše Bradáčka, kteří mají na Festiwallu premiéru „Lesní kapely“. Jde o nástroje vyrobené z kmenů stromů, větví a dalších přírodnin. Ty jsou napojené a speciální snímače a pomocí aplikace můžete definovat jejich zvuky. Představte si, že mlátíte do kusu pařezu a zní to jako tympán nebo cokoli, co si nasamplujete.

Tagy Music Festiwall jak na to; vzdělání

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY