Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Frontman live: Jak se dostat na festival a k čemu je showcase?

Chtěli byste hrát na festivalech, ale nedaří se vám to? Míjí vás showcase a nevíte, jak na to? Na prvním workshopu pořádaném pod hlavičkou Frontmana se zaměříme právě na tipy a triky, jak uspět u pořadatelů (nejen) českých festivalů i jak může showcase odstartovat vaši kariéru. Proběhne 7. března od 20 hodin v prodejně Kytary.cz v pražských Modřanech. Vstup je zdarma, ale kapacita je omezená. Registrujte se co nejdříve zde.

Zveme vás na setkání s úspěšnými hudebními kolegy a festivalovými organizátory. Pomůžeme vám se ve festivalovém prostředí zorientovat, poradíme vám s komunikací, prezentací i public relations. Dozvíte se, co vlastně showcase znamená a proč byste je jako muzikanti s ambicemi neměli ignorovat, jak se na takovou akci dostat, co dělat před, během i po konání, a dáme vám tipy na ty nejlepší z nich.

Festivalovou částí workshopu vás provede šéfredaktor Frontmana Zdeněk Neusar, jehož hosty budou ředitelka Metronome festivalu a šéfka programu United Islands of Prague Barbora Šubrtová a zástupci kapely Mydy Rabycad, která jako jedna z mála českých vlaštovek zahrála na legendárním festivalu Glastonbury: manažer Petr Blažek aka Kužel a zpěvačka Žofie Dařbujánová.

Showcasovou část povede naše redaktorka a členka organizátorského týmu hudební konference & showcase Czech Music Crossroads Anna Mašátová. Jejími hosty budou šéf Rock for People a showcasového festivalu Nouvelle Prague Michal Thomes a kontrabasista Jakub Nožička ze skupiny Ponk, která se loni představila na mezinárodním prestižním showcase WOMEX v Santiagu de Compostela.

Vstup na workshop v modřanské prodejně Kytary.cz (Mezi Vodami 2044/23 Praha 4) je zdarma, ale vzhledem k omezené kapacitě je nutné se registrovat. Pojďte do toho, rádi vás uvidíme.

Tagy Frontman live jak na festival showcase czech music crossroads Nouvelle Prague Mydy Rabycad Ponk Metronome festival Rock for People festival

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY