Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

Film o skupině Rammstein zahoří v českých kinech

Už od sobotního srazu Rammstein Czech Fanclubu je zřejmé, kdy dojde k dlouho očekávanému uvedení filmu Rammstein in Amerika do českých kin. Bude to lednový pátek třináctého. V jediný večer bude možné ve sto kinech napříč republikou shlédnout unikátní dokument a záznam legendárního koncertu kapely v Madison Square Garden v New Yorku.

Madison Square Garden je legendární prostor uprostřed Manhattanu, domácí hala New York Rangers a nejprestižnější koncertní hala světa. Za pouhých 20 minut byl koncert Rammstein vyprodán. Když začala show, stál Till Lindemann před 18 tisíci Newyorčany a zpíval: „Auf dem Lande, auf dem Meer lauert das Verderben / Die Kreatur muss sterben.“

V jeden jediný den, jeden jediný večer může celá ČR v dokumentu režiséra Hannese Rossacherse sledovat cestu Rammstein na vrchol světového showbusinessu, nahlédnout do jejich osobních životů a do zákulisí obrovského podniku Rammstein. Můžete sledovat, co o kapele říkají Chad Smith, Moby, CJ Ramone, Steven Tyler z Aerosmith, Iggy Pop, Gene Simmons z KISS, Melissa Auf der Maur, Scott Ian z Anthrax nebo herec Kiefer Sutherland a mnozí další.

Máte možnost spatřit film o kapele, která si podmanila kontinent na druhém břehu Atlantiku. A jako vrchol večera zprostředkovaně zažít údajně nejlepší koncert kapely Rammstein vůbec. Tím bylo právě vystoupení na Madison Square Garden v New Yorku.

Veškeré detaily a kompletní přehled kin najdete na www.rammsteinvkinech.cz

Tagy film Rammstein

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY