Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Fender Stratocaster a kombo Princeton ve formě Lega

Postavte si legendu. Tento slogan doprovází novou stavebnici Lego Ideas Fender Stratocaster - Set 21329, která vznikla díky slovenskému designérovi Tomáši Letenayovi, jenž tento koncept přihlásil do soutěže Lego Ideas Music to Our Ears, a dánský výrobce jej po nezbytných přípravách nyní zařadil do sériové produkce. Miniaturní nástroj je nabízen v červené nebo černé barvě a může se pochlubit řadou detailů, jako jsou polohovatelné ladicí kolíky, nožový switch, trojice single-coilů nebo funkční vibrato.

K 1074 dílům nutným k postavení kytary, jejíž model má rozměry 36 x 11 x 4 cm, je dodáván i popruh a stojánek. Kromě Stratu najde zájemce v balení také součástky ke stavbě komba, vycházejícího z vintage Fenderu '65 Princeton Reverb. Aparát se stylovým designem překvapí poměrně reálně vypadajícími zmenšeninami elektronek, tělesem reverbu, reproduktorem, kabeláží nebo footswitchem a dánská značka šla tak daleko, že připravila i základní board s „kondenzátory, odpory“ a dalšími elektrosoučástkami, přístupnými po odklopení horní části skeletu komba. Cena setu byla nastavena na cca 100 dolarů. Detailnější informace nabízí přiložené video.

Tagy Fender Lego-kytara Fender Stratocaster Fender Princeton

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY