Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 15.05.2021 - 08:00

Exhibition Limited Series 2021 aneb lahůdky z ESP Custom Shopu

Společnost ESP Guitars natočila video demonstrující práci masterbuilderů japonského Custom Shopu, kteří pro letošní rok připravili luxusní edici Exhibition Limited Series zahrnující celkem 38 modelů unikátních kytar a baskytar. Kolekci tvoří nástroje z produktových řad Stream-GT, FRX-C, Mystique-C, MII-C, Arrow-C, EC-C, Throbber-C nebo Prototype B5/B6. Část z těchto luxusních kousků je bohatě zdobena intarziemi z barevné pryskyřice, abalonu, práškové mosazi, uhlíkového kompozitu, honduraského palisandru apod.

K lahůdkám z tokijských dílen výrobce dodává: „Nástroje řady Exhibition Limited Series využívají výběrové materiály včetně velkého podílu exotických a dnes už obtížně dostupných dřev, unikátní povrchová úprava je výsledkem pečlivé ruční práce, mnohdy byl zvolen speciální hardware a samozřejmostí je značková elektronika. Výsledkem jsou ty nejlepší kytary a basy, jaké kdy byly hráčům i sběratelům k dispozici.“ Přehled modelů ze série ESP ELS 2021 najdete v druhé polovině prvního přiloženého záznamu (začátek v cca 1:20 min.).

Tagy ESP ESP Exhibition Limited Series 2021
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY