Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Elegantní set Mapex Storm Fusion Camphor Wood Grain

Nabídka bicích setů Mapex Storm Fusion se rozšířila o model v elegantní úpravě Camphor Wood Grain, která tuto ekonomickou řadu souprav určených začínajícím i pokročilým hráčům, designově posouvá do segmentu mnohem dražších sad. Pětimístný set s hardwarem je dodáván bez činelů.

Všechny korpusy jsou vyrobeny z devíti vrstev topolu o celkové tloušťce 7.2 mm a disponují hranami Mapex SONIClear, díky kterým se bubny rychle a pohodlně ladí a tvar hran také přispívá k lepší rezonanci, sustainu a masivnější projekci tónu. Bubny jsou osazeny blánami REMO UX.

Kit se skládá ze snare o rozměrech 14x5 palců, basového bubnu s dřevěnými ráfky s rozměry 22x18 palců a dvojice tomů 10x7 a 12x8 palců je doplněna samostatně stojícím floor tomem 14x12 palců. Hardware tvoří basový pedál Mapex P400, držák tomů TH656, lomený a rovný činelový stojan B400 a C400, stojan H400 pro hi-hat a snare stojánek S400.

Mapex Storm Fusion Camphor Wood Grain představují spolehlivou a finančně dostupnou soupravu, kterou ocení nejen mladí bubeničtí elévové, jenž možnosti tohoto nástroje zatím objevují, ale také zkušenější a často koncertující muzikanti, které tento set s výborným poměrem cena/výkon může zaujmout kvalitním zpracováním a flexibilním zvukem vhodným do mnoha stylů. Na českém trhu se cena kitu Mapex Storm Fusion CWG pohybuje okolo částky 17 000 Kč.

Tagy Mapex Mapex Storm Fusion

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY