Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 17.10.2020 - 08:00

Clapton oznámil vydání živého alba Crossroads Guitar Festival 2019

Eric Clapton připravuje vydání live alba obsahujícího celkem 42 skladeb, které patřily k vrcholům loňské akce Crossroads Guitar Festival, konané ve dnech 20. a 21. září 2019 v multifunkčním areálu American Airlines Center v texaském Dallasu. Titul by měl vyjít u labelu Rhino/Warner Music 20. listopadu ve formě tří CD, šesti LP, tří DVD nebo dvou Blue-ray disků.

Fanoušci nebudou ochuzeni o vůbec první společné vystoupení Claptona s Peterem Framptonem, kteří na festivalu odehráli song Beatles While My Guitar Gently Weeps, nechybí známá skladba Layla v podání Claptona, Johna Mayera a Doyle Bramhalla II, hlavního protagonistu doprovodil v akustické baladě Wonderful Tonight kytarista Andy Fairweather Low, zařazena je také Princova Purple Rain, své tracky zde mají i Jeff Beck, Gary Clark Jr., Sheryl Crow, Tedeschi Trucks Band, kapela Marcuse Kinga, Sonny Landreth a další muzikanti.

Tagy Eric Clapton Crossroads Guitar Festival 2019
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY