Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Chystáte se na lyže nebo snowboard? Pořiďte si brýle Fender

Kalifornská outdoorová značka Giro Sport Design připravila společně s Fenderem novou řadu lyžařských a snowboardových brýlí ze série Giro x Fender Collection, zahrnující modely Method, Axis a Contour. Limitovaná edice nabízí kromě kvalitní konstrukce vizuální prvky, které odkazují na klasické elektrické kytary a zesilovače Fender. V závislosti na konkrétním typu brýlí lze vybírat z provedení Black Tweed, Surf Green, Iconic Tweed, Sunburst nebo Black Psych. Ceny se pohybují okolo 150 dolarů za variantu Method, 190 dolarů za verzi Axis a na cca 270 dolarů vyjde luxusní model Contour.

„Když navrhujeme brýle, první prototypy vyrábíme ručně, stejně jako kytarář ručně tvaruje kytaru ve Fender Custom Shopu,“ říká Eli Atkins, kreativní ředitel společnosti Giro. „Každé brýle v sobě nesou inspiraci kulturou a designem značky Fender, ať už prostřednictvím barevné palety nebo ikonických prvků příslušenství. Například tvídový kytarový popruh tvoří základ jednoho z upínacích pásků brýlí. Právě tento smysl pro detail činí toto partnerství pozoruhodným,“ dodává viceprezident Fenderu Richard Bussey.

Tagy Fender

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY