Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 10.01.2021 - 08:00

Chad Smith demonstruje svůj nový LP Percussion Red Hot Pack

Bubeník Red Hot Chili Peppers Chad Smith je dlouholetým továrním hráčem značky DW Drums, jejíž dceřiná společnost LP Percussion mu vyrobila signovaný perkusní set Red Hot Pack. Model náleží do série LP Your Kit, zahrnující také verze navržené pro Stephena Perkinse, Henryho Colea a Paula Pinedu. Balení obsahuje červený Cyclops Tambourine, Medium Pitch Jam Block a Signature Chad Smith Ridge Rider Cowbell, včetně systému Mini Everything Rack usnadňujícího montáž k jakékoliv soupravě.

Novinku, jenž může okořenit sound každého bubeníka, Smith použil na cca dvouminutovém videu, zachycujícím jeho sólový part hraný na plexisklový kit DW v odstínu Acrylic Sea doplněný kromě zmíněného Red Hot Packu činely značky Sabian. Ukázka, vyznačující se vedle kvalitně nabraného zvuku i nápaditou hrou se sekvencemi částečně připomínajícími finesy Stevea Gadda, už stačila nasbírat řadu kladných recenzí, včetně názorů fanoušků Red Hot Chili Peppers, kteří by podobný styl rytmiky uvítali na připravovaném albu kapely.

Tagy Chad Smith LP Percussion Red Hot Pack
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY