Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Brent Hinds z Mastodon jako drsný šerif v reklamě na aparáty Victory

Brent Hinds se ve videu firmy Victory Amplifiers vydává na misi, jejímž cílem je zbavit svět špatných tónů. Hinds, jenž je hlavním endorserem nového zesilovače Victory VS100 Super Sheriff, hraje svérázného šerifa Dirty B. Hindse, který uděluje „tónové přestupky“ kytaristům, jejichž zvuk nesplňuje jeho standardy. Ve jménu kvalitního tónu neváhá člen metalových Mastodon nabourat zkoušku kapely, zastavit dopravu nebo zrušit koncert. V ujeté reklamě se mimo jiné objeví stoner-doomoví Order of the Owl nebo Mlny Parsonz, zpěvák a basista atlantské rockové party Royal Thunder.

Ovšem šerif Hinds nakonec není tak drsný, jak by se mohlo z počátku videa zdát – za zabavený zesilovač či kombo obvykle nabídne „hříšníkům“ výměnu v podobě aparátu VS100. S britskou značkou Victory navázal spolupráci také Hindsův kolega z Mastodon, Bill Kelliher, který si vybral kompaktnější a méně výkonný model Sheriff 25, jenž v katalogu firmy nahradil starší verzi Sheriff 22. Kromě dvojice zmíněných hráčů používá aparáty navržené konstruktérem Martinem Kiddem (dříve značka Cornford) např. Guthrie Govan, Richie Kotzen nebo Graham Coxon, zakladatel kapely Blur.

Tagy Brent Hinds Mastodon Victory Amps

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY