Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 02.10.2021 - 08:00

Blessings And Miracles: Santanovo album zdobí hvězdní hosté

Carlos Santana se na hudební scénu vrací s novým albem Blessings And Miracles, na kterém se podílela celá řada známých muzikantů, reprezentujících širokou škálu žánrů počínaje heavy metalem, přes rock, funk, blues, etno, až po jazz apod. V čele této spolupráce stojí opětovné spojení Santany se zpěvákem Robem Thomasem z americké rockové party Matchbox Twenty, jenž má nemalý podíl na Santanově megahitu Smooth z roku 1999. Společný track se jmenuje Move a je cítit, že ho pohání podobná směs popu, funku a latin jazzu.

Ve skladbě America For Sale, působící trochu jako metalová verze klasiky American Woman, se kytarového a vokálního postu ujali Kirk Hammett z Metalliky a frontman thrashmetalových Death Angel Mark Osegueda, v coveru A Whiter Shade Of Pale od Procol Harum se objeví Steve Winwood (Spencer Davis Group, Eric Clapton, Joe Cocker atd.), pozvání přijali i zpěvák Living Colour Corey Glover, jazzová ikona Chick Corea nebo zpěvačka Diane Warren, která s rapperem G-Eazym nazpívala track She's Fire.

Tagy Carlos Santana Carlos Santana Blessings And Miracles

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY