Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Black Holes předskakují dalším hvězdám, zahrají před The Subways

Možnosti posunout se dál prostřednictvím koncertu před svou oblíbenou zahraniční hvězdou znovu využila dvojice Black Holes. Na dvou českých koncertech předskočí britským The Subways, 25. března v Brně na Flédě a 26. března v pražském Lucerna Music Baru.

Nejedná se o první zkušenost Black Holes se zahraniční kapelou. V minulosti hráli například s Pip Blom (NL), Jane Weaver (UK), Saint Agnes (UK), Mother's Cake (AT), Deadnotes (DE) a vystoupili na zahraničním festivalu Ahoi Pop! v rakouském Linzu.

„Jsme rádi, že můžeme předskakovat právě The Subways, je to kapela která má pro nás osobní význam, protože jsme na ní hudebně vyrostli,” dodává ke koncertům duo, které tvoří Kate (vokál, basová kytara) a Martin (bicí).

Vloni měli Black Holes úspěšný rok. Deska Time To Say Goodbye zaujala především kontrastem masivního kytarového zvuku a melodických vokálů podpořených elektronikou. Videoklip ke skladbě Dispossessed se natáčel v Hong Kongu.

Aktuálně Black Holes chystají nové singly, první s názvem Tomorrow vyjde už tento pátek.

Využíváte možností předskakovat slavnějším jménům? Podařilo se vám díky tomu oslovit a pak i udržet nové publikum? Podělte se s námi a napište do komentářů.

Tagy Black Holes The Subways

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY