Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Beatmaker Bundle a Recording Bundle: studiové sety od ADAM Audio

Společnost ADAM Audio právě vydala dva kompletní studiové balíčky s názvem Beatmaker Bundle a Recording Bundle. Sety obsahují dvojici monitorů ADAM Audio, zvukové karty Scarlett od mateřské společnosti Focusrite, desktopové MIDI kontrolery sesterské značky Novation a navíc i potřebný software od firem Avid, Ableton, Ampify atd., takže uživatel dostane za zvýhodněnou cenu základní komponenty nutné k nahrávání v domácím studiu.

Paket Beatmaker Bundle obsahuje dva dvoupásmové aktivní monitory ADAM T5V, každý o výkonu 70 W (duální poweramp Class-D), dále zvukové rozhraní Focusrite Scarlett 3rd Gen 4i4, MIDI kontroler Novation Launchpad X a dvojici kabelů XLR-TRS pro připojení monitorů ke zvukové kartě.

Balíček Recording Bundle s identickými monitory nahrazuje kartu 4i4 nižším modelem Scarlett 3rd Gen 2i2, ale přidává velkomembránový kondenzátorový mikrofon Scarlett Studio a místo Launchpadu X obsahuje kontroler Novation Launchkey Mini Mk3, kombinující klávesy a pady.

Kromě příslušných hardwarových součástí nabízí oba balíčky také bohatý výběr softwaru, který zahrnuje následující položky:

   Ableton Live Lite
   Avid Pro Tools | First Focusrite Creative Pack
   Focusrite Red Plug-in Suite
   Focusrite Plug-In Collective
   Novation Sound Collective
   FAST Equaliser
   FAST Compressor
   FAST Reveal
   Splice Sounds (dvouměsíční zkušební verze)
   Ampify Studio (tříměsíční zkušební verze)
   AAS Session Bundle
   XLN Addictive Keys
   Klevgrand R0Verb- & DAW Cassette
   Softube Time & Tone-Bundle
   Ampify Studio

Potěšitelná je také cena – tyto univerzální studiové startovací balíčky lze na evropském trhu pořídit za 799 eur za Beatmaker Bundle respektive 749 eur v případě sady Recording Bundle. Zájemce tak ve srovnání s nákupem samostatných komponent a zmíněného softwaru ušetří poměrně slušnou částku.

Tagy ADAM Audio ADAM Audio Beatmaker Bundle ADAM Audio Recording Bundle

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY