Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 01.05.2019 - 00:01

Bateriové kombo Blackstar Super Fly s Bluetooth

Kolekce malých komb Blackstar Fly dostala novou vlajkovou loď v podobě modelu Super Fly. Aparát využitelný pro domácí cvičení, nahrávání, busking apod. je vybaven nezávislým nástrojovým a mikrofonním kanálem, výkon byl posílen na 12 W, změnou prošla konfigurace reproduktorů, nechybí bezdrátové Bluetooth a ke kombu je možno pořídit také externí aktivní box Super Fly ACT.

Mikrofonní kanál s kombinovaným XLR/jack vstupem, tlačítkem mic/line a clippingovou diodou disponuje hlasitostí, dvoupásmovými korekcemi a reverbem. Podobně řešená nástrojová větev přidává ovladač gainu, spínač overdrivu a jackový vstup je napojen na switch optimalizující obvody pro použití s akustickou nebo elektrickou kytarou.

Samozřejmostí je minijacková zdířka Aux In, emulovaný výstup pro sluchátka nebo přímé nahrávání a párovací tlačítko s funkcí Bluetooth. Koncový zesilovač o výkonu 12W doplňuje dvojice širokopásmových reproduktorů o průměru 3 palce a projekci nízkých frekvencí posilují dva kruhové bassreflexy v přední ozvučnici.

Na dně plastového šasi najdeme výklopný stojan a také tubus umožňující usadit kombo na klasický stojan s tyčí o průměru 35 mm. Zadní strana nabízí šachtu osmi tužkových AA baterií, konektor adapteru a přepínání mono/stereo režimu zesilovače (dual/split) s XLR výstupem pro druhý (pasivní) box Super Fly.

Oficiální cena komba Blackstar Super Fly se na českém trhu pohybuje pod hranicí 5 600 Kč a v nabídce se objeví také set Super Fly Pack (cca 9 500 Kč), u kterého je spolu s kombem dodáván stojanový adapter SA-1, obal GB-1, zdroj PSU-2 a powerbanka PB-1. Externí aktivní kabinet s identickým designem a výkonem 12 W je dostupný za cca 3 300 Kč.

Tagy blackstar Blackstar Super Fly
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY