Přejít k hlavnímu obsahu
O kapele WYFE ještě uslyšíme | Foto: X Production
O kapele WYFE ještě uslyšíme | Foto: X Production
redakce -

Babylon od WYFE: skvělá práce s Lenny a Tomášem Havlínkem

Kapela WYFE na české scéně rezonuje nejen díky několika úspěšným singlům. Ten poslední, Babylon, vydala společně se zpěvačkou Lenny. Se zkušeným režisérem Markem Jarkovským k němu v prostorách čelákovické Volmanovy vily natočili velice povedené video.

V hlavních rolích videoklipu se objevili herci Agáta Červinková a Tomáš Havlínek. Tento charismatický herec si na natáčení klipu odskočil z náročného zkoušení Hamleta, kde hraje titulní roli. A propo, věděli jste, že Tomáš je nejen herec, ale také muzikant? Studoval housle na hudebním gymnáziu a svůj houslový um by měl podle všeho ukázat právě v této inscenaci od Williama Shakespeara.

A spojení kapely WYFE s Lenny? „Bylo úplně přirozené. Vše do sebe zapadalo úplně samo, Lenka je ohromná profesionálka a ve studiu byla skvělá. Je opravdu inspirativní člověk a myslím, že atmosféře naší kapely dodala zase nový, krásný a hluboký rozměr,” vysvětluje kytarista a producent kapely WYFE Martyn Starý. Svou novou desku Good Times kapela pokřtí 6. listopadu v pražském paláci Akropolis.

Tagy WYFE Lenny

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY