Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Automat v novozélandském baru vás za hru na kytaru odmění pivem

Pokud hrajete na kytaru a rozhodnete se navštívit Nový Zéland, tak v jeho hlavním městě Wellingtonu neopomeňte alespoň krátkou zastávku v baru Panhead Custom Ales, patřícímu stejnojmennému pivovaru. Výrobce zde nainstaloval automat v podobě kytarového stacku doplněného zakázkovým Epiphonem Explorer, takže každý, kdo se odváží, se může zapojit a dát pár riffů. Automat bude v reálném čase analyzovat vaši hru pomocí algoritmů umělé inteligence, a pokud dosáhnete dobrého skóre, odmění vás lahví vychlazeného piva.

Ředitelka společnosti Panhead Custom Ales, vysvětluje, že stroj „Slay to Pay“, jenž je prvním svého druhu, „je v podstatě něco jako zdokonalená video hra Guitar Hero, určená pro dospělé“. Automat, jenž po spuštění nabídne výběr z žánrů punk, metal nebo grunge, je v současné době naplněn pivy Supercharger APA, Quickchange XPA a Port Road Pilsner.

„Stroj představuje dokonalou kombinací několika našich oblíbených věcí – studeného piva a opravdu hlasité hudby,“ říká šéfka pivovaru a dodává: „Poprvé jsme ho vyzkoušeli na předávání cen Panhead Rolling Stone Music Awards a ukázalo se, že je dost nemilosrdný. Odmítl některé z nejlepších kytaristů v zemi.“

Tagy Panhead Custom Ales – „Slay to Pay“

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY