Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 20.07.2018 - 00:01

Aplikace Positive Grid Bias Amp 2 Mobile pro iPad a iPhone

Americká společnost Positive Grid, věnující se modelingu kytarových a basových aparátů, kabinetů a efektů, připravila inovovanou verzi standalone aplikace Bias Amp 2 Mobile, nabízející podobné funkce a updaty jako desktopová varianta Bias AMP 2 Std.

Software je samozřejmě rozšiřitelný o firemní balíčky Expansion packs, vlastníci zesilovačů Bias Head, Rack a Mini budou moci využívat možnosti těchto aparátů také v mobilní aplikaci a to automaticky po jejím připojení k hardwaru, samozřejmostí je přístup k presetům z firemní online knihovny ToneCloud a nechybí přirozeně ani integrace s efektovou jednotkou Bias FX Mobile.

Oproti starší verzi Amp 1 bylo zcela přepracováno uživatelské rozhraní, nový je také DSP engin, přibyl parametrický ekvalizer, vybírat lze z 36 továrních presetů, inovované transformátory mají ovladač dynamiky a v nabídce se objevila dvojice nových preampových a koncových elektronek.

Emulace kabinetů byla rozšířena o další čtyři boxy, úpravou prošel režim open/closed back, u virtuálního snímání je možno použít dva nové typy mikrofonu, připraveno je 9 typů reverbu, k původní nabídce kytarových aparátů se zařadila sekce Blues Pack s čistými až crunch zvuky a basisté využijí nadstandardně vybavený Bass Pack.

Majitelé iPhonu nebo iPadu mohou aplikaci Positive Grid Bias Amp 2 Mobile stahovat na stránkách výrobce, který novinku nabízí za 19.99 dolarů, vlastníci předchozí varianty Amp 1 zaplatí za upgrade o 5 dolarů méně a zdarma dostupná by měla být i demo verze.

Tagy Positive Grid Positive Grid Bias Amp 2 Mobile
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY