Přejít k hlavnímu obsahu
Stiv Hey
Stiv Hey
redakce -

V Matrixu proběhlo školení pro producenty

V rámci festivalu MOVE v pražském Matrixu se už v říjnu konal workshop pro hudební producenty v podání Pietra Dema a Stiva Heye. Ti pěti vybraným zájemcům jejich vlastní tracky názorně editovali, aranžovali a procesovali. Měli byste o podobné workshopy zájem?

Připomínáme, že MOVE festival si klade dva dramaturgické cíle: českému publiku přiblížit aktuální a nové dění na zahraniční klubové scéně a napomáhat českým kapelám v jejich hudební cestě za hranice. V minulosti to byli např. Dan Bárta, Toxique, Khoiba, Luno, Hentai Corporation, Cartonnage, Chinaski, D. Koller, Le Pneumatiq, November 2nd, Sunshine, Southpaw nebo Monkey Business.

„Festival MOVE hledá nízkorozpočtová řešení, která i bez patřičné podpory umožní přivážet novou, svěží hudbu. Festival si neklade žádná žánrová omezení a je otevřen všem aktuálním trendům a stylům,“ říká Jaroslav Raušer z pořádající agentury MOVE Association. „Naší hlavní snahou je přibližovat českou tvorbu kvalitním zahraničním parametrům a přesvědčit publikum, že má smysl objevovat nové věci,“ dodává.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY