Přejít k hlavnímu obsahu
Nikoleta Šurinová, zdroj: YouTube
Nikoleta Šurinová, zdroj: YouTube
Leon - Po, 03.12.2018 - 10:00

Vítězkou soutěže Česko Slovensko má talent je 11letá bubenice

V sobotu 1. prosince 2018 proběhlo finálové kolo sedmé řady soutěže Česko Slovensko má talent. Jeho vítězkou se stala jedenáctiletá slovenská bubenice Nikoleta Šurinová, která tak nepřímo navázala na úspěch desetileté hráčky na bicí Johanne Astrid, vítězky loňského ročníku dánské obdoby Danmark har talent.

Šurinová si odnesla výhru ve výši 50 tisíc eur (cca 1.3 milionu korun) a vzhledem k tomu, že se před časem stala členkou italského kapelového monstrprojektu Rockin‘1000 sdružujícího více než tisícovku muzikantů, je možné, že její hudební kariéra bude pokračovat i v zahraničí. Na přiložených videích najdete kromě záznamu ze samotné soutěže také ukázku Nikoletiny hry ve skladbách Jump (Van Halen), Bring Me To Life (Evanescence) a záběry z jejího červencového vystoupení s Rockin‘1000, konaném na fotbalovém stadionu ve Florencii.

Tagy soutěže Nikoleta Šurinová Česko Slovensko má talent
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY