Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Vernon Reid a jeho pedalboard po zásahu zaměstnanců letiště

Vernon Reid, kytarista funkmetalových Living Colour a nyní také firemní hráč značky Laney, se na Instagramu podělil o fotku svého zničeného pedalboardu, který v „nové podobě“ sestává z ledabyle naházených efektů a neskutečné změti propojek a další kabeláže. Dezolátní stav jeho boardu mají na svědomí zaměstnanci letiště v americkém Memphisu, kteří zjevně tuto součást Reidova gearu, obsahující expression pedál DOD, Strymon CloudBurst, Red Panda Tensor, Rainger-FX Deep Space Pulsar nebo trojici multifiektů Eventide H9, velmi pečlivě „zkontrolovali“.

Na instagramový příspěvek reagovali Reidovi kolegové – „Ta neúcta a bezohlednost je neskutečná,“ řekl Tosin Abasi z Animals As Leaders. Alex Skolnick, hrající kromě obnovených Testament také s jazzovými kapelami, se přidal: „Sakra, kamaráde. WTF ??“ Ozvala se i společnost Eventide, jejíž produkty Reid často používá: „Není to přesně to, co jsme měli na mysli, když jsme řekli flexibilní směrování..... “

Vernon Reid ale očividně neztrácí smysl pro humor, což potvrzuje jeho komentář adresovaný Úřadu pro bezpečnost dopravy na mezinárodním letišti v Memphisu: „Děkuji za tento kubistický zážitek provedený ve vysokém jižanském stylu.“ Nadhled je patrně dán i faktem, že o efekty nemá Reid zrovna nouzi, o čemž se můžete přesvědčit na prvním přiloženém videu z produkce EarthQuaker Devices nebo na druhém záznamu, mapujícím jeho pódiový gear.

Tagy Vernon Reid Living Colour

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY