Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Venera: elektronický projekt kytaristy kapely Korn

Kytarista a spoluzakladatel kapely Korn James „Munky“ Shaffer rozjel společně se skladatelem a filmařem Chrisem Huntem projekt elektronické hudby. Duo s názvem Venera oficiálně vydá své debutové eponymní album v pátek 13. října pod hlavičkou labelu Ipecac Recordings. První singl  Swarm dvojice představila již koncem července a před časem nabídla na YouTube novou skladbu Hologram, na které se podílela i Arezo „Rizz“ Khanjani, členka australského death-popového uskupení VOWWS.

„Track Hologram vznikl rychle po našem prvním společném sezení,“ řekl Munky a dodal: „Téměř neměnný vzorec bicích automatů, který se uhnízdil ve vrnících kytarách. S hologramy příliš neinteragujeme, ale zdá se, že nabízejí obraz lákavé prázdnoty a světla, což dobře rezonuje s vesmírem, který jsme nuceni zkoumat.“

Na albu by se měl objevit i bubeník Deantoni Parks (John Cale, Mars Volta), stejně jako vokály Alaina Johannese (Queens of the Stone Age, Eleven) a zpěváka Jacoba Duszika z alternativně popových Health. Kompletní seznam skladeb z prvního alba Venera je následující:

    Alignment
    Erosion (ft. Deantoni Parks)
    Ochre (ft. Jacob Duzsik z HEALTH)
    Swarm
    Disintegration (ft. Deantoni Parks)
    Hologram (ft. Rizz z VOWWS)
    Surrender
    Triangle (ft. Alain Johannes)
    Helium

Tagy Verena James „Munky“ Shaffer Korn

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY